Телефони та домофони
Цифрал Україна

На головнуМапа сайтуКонтакт

 Початок / Продукція / Телефони / Функції

Меню

Функції телефонів

Перемикач "TONE/PULSE"
На даний час у телекомунікаційних мережах України діють два види систем набору номера. Старий - пульсовий, безсумнівно гірший, повільнішої дії та який спричиняє завади на лінії. Тоновий це новий вид системи набору номера. АТС новітнього типу, які працюють у цій системі, виконують багато додаткових функцій ( переадресацію дзвінків, режим очікування тощо). Перемикач "TONE/PULSE" треба встановити в положення, яке переключить апарат у режим роботи відповідно до виду Вашої телефонної станції.

[нагору]

Перемикач гучності дзвінка

Цей перемикач позначений символом дзвоника або написом "RINGER" дозволяє підібрати відповідну гучність дзвоника до Ваших потреб.
 
В залежності від типу, апарати мають два або три рівня гучності:
якщо є два рівні:
"HI" - голосно
"LO" – тихо
 
якщо є три рівні:
"HIGH" -голосно
"LOW" -тихо
"OFF" -вимкнуто

[нагору]

Швидке перемикання "P - T" ( клавіша "P - T", або "*" )

Клавіша швидкого перемикання з пульсового режиму у тоновий. Дозволяє змінити режим набору безпосередньо з клавіатури.
 
Приклад.
Телефонна станція, до якої під’єднано Ваш апарат, працює у пульсовому режимі. Ви хочете подзвонити на фірму ЦИФРАЛ УКРАЇНА для того, щоб дізнатися про новинки, які готується ввести на ринок.
Набравши код міста 03259 і номер 2-32-34, Ви почуєте: "Ви додзвонилися на фірму " ЦИФРАЛ УКРАЇНА". Прошу вибрати внутрішній номер у тоновому режимі, або зачекайте на відповідь оператора."
Тепер треба використати функцію швидкого перемикання (натисніть будь-ласка клавішу "P-T") і вже в тоновому режимі можете набрати внутрішній номер відповідного відділу.
Після закінчення розмови і відкладення трубки на важіль апарат автоматично переключиться у пульсовий режим набору.

[нагору]

Функція "HOLD" (з мелодією)
Функцію задіюємо натисканням на клавішу, яка позначена написом "HOLD" або символом ноти. Ця функція дозволяє зробити тимчасове припинення розмови на короткий час, з можливістю її продовження. Приклад. Дзвінок, Ви піднімаєте трубку і чуєте, що просять до телефону Вашу дружину, яка в цей час знаходиться на подвір’ї. Щоб її покликати до телефону пройде деякий час. Тоді натискаєте кнопку, яка задіює функцію "HOLD" i кладете трубку на важіль. Впродовж цього часу співрозмовник чує у трубці музику. Коли дружина прийде і підніме трубку цього або іншого телефону під’єднаного до цієї ж телефонної лінії, музика перестане грати і розмову можна буде продовжити.

[нагору]

Функція "PAUSE"

Ця функція задіється натисканням клавіші, яка позначена написом "PAUSE", "PAUSE/REDIAL". Вона дозволяє ввести перерву, яка триває 4 секунди, у наборі номеру. Її використовується при наборі міжміського номеру, перед тим вибираючи цифру “8”.
 
Приклад A
Хочете подзвонити до родичів, які ведуть активний стиль життя і багато говорять по телефону. Можете кожноразово набирати “8”, чекати на сигнал станції, аж потім набирати код міста і номер ваших родичів. ... і так безліч разів! Щоб спростити собі життя і не напрягати нерви можете використати функцію "PAUSE". Треба після набору “8” натиснути клавішу, яка задіює функцію "PAUSE" i далі набирати номер коду міста та телефонний номер Вашого родича. Апарат автоматично почекає 4 секунди на сигнал з телефонної станції.

Сигнал внутрішньої станції - 8 - PAUSE – 97-35-83

Приклад B

Проживаємо в іншому місці, ніж місце знаходження фірми CYFRAL , а хочемо подзвонити на фірму, щоб запитати адресу найближчого дистриб’ютора фірми. Для цього після сигналу нашої міської станції набираємо цифру 8 і чекаємо на сигнал міжміської станції. Після того , як почуємо цей сигнал набираємо код міста Львова 0322 і номер фірми 973583. Для того, щоб не чекати на отримання сигналу міжміської станції достатньо після набору цифри 8 натиснути клавішу активації функції "PAUSE" і не чекаючи на сигнал міжміської станціїi далі набирати номер. Апарат самостійно зачекає близько 4 секунд на сигнал міської станції.

сигнал міської станції - 8 - PAUSE – 0322-97-35-83

Функцію "PAUSE" можна використовувати відносно даного номеру декілька раз.

 Приклад С

Працюємо в іншому місці, ніж місце знаходження фірми CYFRAL. В нашій фірмі є внутрішня станція, яка дозволяє вийти „на місто” набираючи цифру 9. Хочемо подзвонити до Львову, щоб запитати адресу найближчого магазину з телефонами CYFRAL. Для цього після піднесення трубки набираємо цифру 9 і чекаємо на сигнал міської станції. Потім набираємо цифру 8 і після того, як почуємо сигнал міжміської станції набираємо код міста Львова 0322 і номер фірми 97-35-83. Щоб не чекати на отримання сигналу від наступних станції можна два рази використати функцію "PAUSE".

Сигнал внутрішньої станції 9 - PAUSE - 8 - PAUSE – 0322-97-35-83

Функція "PAUSE" особливо зручна при набиранні номеру з пам’яті апарату або при використанні функції "REDIAL".

[нагору]

Функція "REDIAL"

Функція активізується натисканням клавіші, що позначується двома квадратами або написом "REDIAL", "PAUSE/REDIAL". Функція дозволяє набрати останній набраний номер в один дотик. Зручно це тоді, коли номер з яким би ми хотіли би з’єднатись був зайнятий. Функція "REDIAL" при повторенні номеру з пам’яті також реалізує всі паузи ("PAUSE"), які були впроваджені при набиранні. Апарат буде пам’ятати останній набраний номер до моменту набору наступного номеру.
 
Часто функції "PAUSE" i "REDIAL" Знаходяться під однією кнопкою. Але немає можливості помилки функцій в апараті, оскільки натискання кнопки спочатку, активізує повтор останнього номеру ("REDIAL"), a коли кнопка натискається як наступна за цифрою впроваджується в дію пауза("PAUSE").

[нагору]

Функція "FLASH"
Ця функція активізується натисканням кнопки з написом "FLASH" i працює вона тільки при піднесеній трубці. Натиснення цієї кнопки провокує перерву у доступі напруги з телефонної лінії. Тоді, якщо станція (міні-АТС), до якої під‘єднаний апарат має такі можливості, входимо в так зване “меню”, np: Перенесення розмови на інший номер, автоматичне пробудження і т.п.

[нагору]

Функція "BREAK"
Ця функція активізується натисканням клавіші з написом "BREAK". Ця функція працює ідентично до натискання важіля перемикача лінії в апараті. Найчастіше зустрічається в телефонах, в яких клавіатура знаходиться на трубці. Цє робить можливим користування апаратом навіть на певній відстані від бази апарату.

[нагору]

Функція "MUTE"
Ця функція активізується натисканням кнопки з написом "MUTE". Найчастіше натискання цієї кнопли призводить до вимкнення мікрофону як у трубці так і у випадку апарату з гучномовцем, мікрофон зовнішній. Це дозволяє передавати сторонніми особами у приміщення, де проводиться розмова інформацію, яку наш співрозмовник не чує. Мікрофон вимикається на час, коли ми тримаємо натисненою кнопку "MUTE".

[нагору]

Функція "SAVE"

Ця функція активізується натисканням кнопки з написом "SAVE". Ця функція дозволяє записувати телефонний номер під час ведення розмови.
 
Приклад
Ми подзвонили на фірму, де працює чоловік. Нажаль він десь вийшов, але секретар може дати нам телефон за яким можна його знайти. Отже нам не потрібно нічого писати. Тоді потрібно використати функцію "SAVE". Під час розмови натискаємо клавішу "SAVE" i потім набираємо на клавіатурі номер що нам диктують – і він записується в пам’ять. Потім по закінченню розмови при наступному піднятті трубки натискаємо клавішу "SAVE" і апарат автоматично зєднує нас з номером що був внесений в память. 1 "SAVE" – надиктований номер тел. – закінчення розмови ( покласти трубку) 2. підняти трубку - "SAVE" – зєднання із записаним номером.

[нагору]

Функція "SPEAKER/HF" ("набір номеру без підняття трубки").
Цю функцію активізовуємо кнопкою позначеною написом "SPEAKER" або "HF". Вона дозволяє набирати номер та очікувати відповіді співрозмовника не підносячи трубки до вуха. Однак, щоб проводити розмову, коли абонент відповів, треба проводити розмову за допомогою трубки. В момент піднесення трубки зовнішній мікрофон, завдяки якому, чули як відбувається набір, автоматично відключається. Гучність зовнішнього мікрофону можемо регулювати регулятором, який позначений в залежності від моделі значком гучномовця або написом “VOLUME".

[нагору]

Функція "SPEAKERPHONE"
Ця функція активізується кнопкою з написом "SPEAKERPHONE". Вона дозволяє набирати номер і вести розмову не підносячи трубки. Якщо ми хочемо проводити подальшу розмову за допомогою трубки, достатньо піднести трубку з важеля, а зовнішній мікрофон і зовнішній динамік автоматично відключаться. Якщо ж ми ведемо розмову за допомогою трубки , а хочемо щоб в ній брали участь інші люди, що є в приміщенні, необхідно натиснути кнопку "SPEAKERPHONE" і покласти трубку на важіль – функція гучномовця буде активізована. Гучність зовнішнього звуку можемо регулювати регулятором, що позначений в залежності від моделі значком гучномовця або написом "VOLUME".

[нагору]

Пам‘ять
Деякі апарати мають можливість запам‘ятовувати від 4 до кількох десятків номерів телефонів і набирати їх за допомогою однієї (пам‘ять в один дотик ) або двох натискань (пам‘ять в два дотики). Основи введення номерів у пам‘ять і її використання є різні в залежності від моделі телефону і є детально описані в інструкції з експлуатації до телефону. В деяких апаратах, які мають дисплей є можливість перегляду який номер знаходиться під даною кнопкою, для цього служить кнопка "CHECK".

[нагору]

Дисплей (LCD)

Дисплей рідкокристалічний (LCD) в залежності від технічних можливостей апарату може показувати різну інформацію. В простих апаратах є тільки набір номера, в більш розвинутих : час тривання розмови, дата і година, і до показування на дисплеї інформації про активовані функції (напр. про ведення розмови ).

[нагору]

Заборона міжміських розмов (Блокування номерів, що починаються на цифру 8)
Ця функція дозволяє заблокувати доступ до номерів, що починаються на цифру 8. Робить неможливим неуповноваженим особам (дітям, працівникам фірми) вести міжміську розмову та інші, Що починаються на цифру 8 (party line, audiotele). Блокування відбувається за допомогою індивідуального трицифрового коду. Коли код є введений і відбувається спроба набору цифри 8 як першої, без попереднього введення коду, наступає блокування клавіатури. Після того, як покласти трубку на важіль і повторного її піднесення блокування клавіатури знімається.

[нагору]

Автовідповідач

автовідповідачі можна поділити на автовідповідічі аналогові і цифрові. Перші для передачі співрозмовнику вихідної інформації (OGM) і запису розмови використовують магнітофонну касету. Цифрові автовідповідачі використовують до того ж цифрову пам‘ять (цифрову систему scalony).
 
Основні можливості автовідповідачів
 
  • можливість віддаленого прослуховування (З кожного телефонного апарату, що має можливість набору номера в тоновій системі можемо подзвонити на номер власного автовідповідача і після подання встановленого коду прослухати інформацію записану під час нашої відсутності)
  •  Можливість запису розмови, що ведеться ( Під час ведення розмови з нашого апарату, коли співрозмовник передає нам важливу інформацію не повинні її записувати, а лише активізуємо функцію запису; важливу інформацію можемо записати після закінчення розмови)
  • Можливість пролуховування записаної інформаціїi (Будучи вдома можемо не відповідати на виклик телефону доти поки співрозмовник не запише повідомлення, а якщо хочемо з цією людиною розмовляти, підносимо трубку і контактуємо з нею) Про всі можливості автовідповідача можемо прочитати в інструкції з експлуатації.

[нагору]


Запрошуємо до співпраці

ТзОВ „Цифрал Україна”
81070 Львівська обл., Яворівський р-н,
смт. Івано-Франкове, вул. Львівська, 55
тел./ф. (03259)33234; 73081; 73082

bigmir)net TOP 100

[ Продукція | Про компанію | Новини | Співпраця | Дилери | Сервіс | Контакти | Вхід ]

2003 © Усі права застережено · Розміщення: Global Ukraine -Lviv